Про Сирні мандри

Наша місія – це розвиток культури виробництва й споживання фермерських, правдивих, ремісничих сирів в Україні.

Що таке сир в Україні?

Для багатьох людей – це просто продукт, яким можна задовільнити банальну потребу «їсти». Зазвичай, в холодильнику пересічного українця можна побачити «жовтий сир» промислового виробництва, який, частіше, виконує «канапкову» функцію, або «сир для піци», або інгрідієнт для салатів. Дуже рідко, коли сир є самостійною стравою, або ж ще рідше, головним інгрідієнтом в страві.

Чому так? Досліджуючи і вивчаючи культури споживання ремісничих (artisan) сирів Італії, Франції, Сполучених Штатів – по-доброму заздриш.. Коли говориш з представниками тих країн – мрієш, щоб було і в нас так, в нашій державі, з нашими людьми. Хочеться мати продукт, яким пишаєшся, який має історію, який об’єднує націю, який елементарно настільки смачний, що ти готовий його шукати, чекати і розказувати про нього іншим…

Сирні Мандри обрали для себе такий продукт – це сир. Ми віримо, що в нас в Україні можливо створити якісні правдиві сири, з неймовірними ароматами й колоритами! Сири, про які з гордістю можна було сказати – це наш сир, український! Наша гордість!

Звичайно, наш шлях не легкий. Маючи бажання виробляти й продавати правдиві сири маленькі сироварні, підприємці стикаються з низкою проблем..Перша й головна: відсутність можливості отримати якісні теоретичні знання. Зазвичай, знання набуваються закордоном. А це чималі гроші й час. Друге й не менш складне питання: це поєднати любов до своєї справи з отриманими знаннями, і спробувати власними силами побудувати невеличке виробництво, яке, якщо пощастить, враховуючи особливість нашого закондавства, пройде сертифікацію в нашій державі.

Ми віримо, що наша любов до справи подолає всі труднощі на нашому шляху.

Сирні Мандри  – правдиві ремісничі сири в Україні!

Наша історія

Якщо Ви потрапили на цю сторінку, це означає, що Вам цікаво дізнатися про наш шлях розвитку…

Для нас «Сирні Мандри» – це не просто назва.. Це частина нашого життя.

А розпочалося все в 2012 році, коли двоє небайдужих до сиру і України людей, задалися питанням «Чи є в нашій Україні правдивий ремісничий сир? Чи є продукт, яким можна пишатися?».

Тоді, в кінці 2012 році, за спинами наших засновників був чималий досвід роботи в напрямках комерції і маркетингу у великих українських компаніях. Два офісних співробітника в минулому, молоді й натхненні, вирішили змінити щось у власному житті і у житті пересічного українця…

За спинами не було інвестиційних коштів, кредитів чи чималих фінансових збережень. Була ідея і любов до сиру.

Два основних питання, які змінили їхнє життя назавжди:

«Чи є в нашій Україні правдивий ремісничий сир? Чи є продукт, яким можна пишатися?».

Відповідь знайшли швидко: «Звичайно, є!. Це ж бринза овеча з Карпат, вурда». Бажаючи бути незалежними, вирішили пропонувати львівському споживачеві саме ці продукти. Знайшли десь далеко в Карпатах виробників, замовили, і вже через пару днів орендували півтора метра на продовольчому ринку у Львові, знайшли продавця – і почали продавати! Як виявилося – не всі оцінили пропозицію. Тоді ще не було «Сирних Мандрів», крамниць, сайтів.. Була діжка з бринзою і віра!

Минув рік.. півтора..

Використовуючи набуті в попередні роки практичні і теоретичні знання, з’явилася торгівельна марка «Сирні Мандри», і в 2014 році перша крамничка в ТЦ «Сихів», яка функціонує й дотепер, щоправда постійно оновлюється і збагачується.

Наступною нашою «дитинкою» стала крамничка на Галицькому ринку, в центрі міста:) Вона розпочала свою роботу у липні 2014 року у крихітному приміщенні. Проте, згодом, коли не всі Покупці мали можливість потрапити в середину магазину через черги, у грудні 2015 було прийнято рішення переїхати у більш комфортне і просторе приміщення. Тут ми і до сьогодні.

Згодом, у жовтні 2015 року команда Сирних Мандрів відкрила третю крамничку на Стрийському ринку, ну і звичайно, по традиції, у грудні цього ж року ми перемістились у більше приміщення:) Тут ми і до сьогодні.

А у лютому 2016 року, на ринку «Княжий»,  відкрилась наша четверта крамничка. Вона вдосконалюється з кожним днем і, поки, нікуди не планує переїжджати:)

За цей час, нам вдалося зібрати в нашому асортименті понад 50 видів сирів різних категорій, об’єднати довколо себе виробників й фермерів, і хоч трішки, ми сподіваємся, розвинути культуру споживання правдивих фермерських ремісничих сирів в Україні.

Хочу в команду "Сирні мандри"

Сирні Мандри – це молода та динамічна компанія, яка готова прийняти у свою команду людей із бажанням працювати, думати і розвиватись. Робота в компанії Сирні Мандри – це цікавий досвід!

Переваги компанії :

 • своєчасна оплата;
 • офіційне працевлаштування;
 • комфортний графік роботи;
 • оплата лікарняних/відпустки;
 • участь у тренінгах, корпоративах;
 • оплата відвідувань культурних заходів (кінотеатри, театри, вистави, концерти);
 • користування юридичними послугами компанії;
 • мандрівки Україною на сирну тематику;
 • навчання про крафтове сироваріння у світі.

Якщо розвиватися разом з Сирними Мандрами, наші співробітники зможуть мати:

 • інформаційний досвід;
 • фінансово-мотиваційний гідний пакет;
 • унікальний соціальний пакет.

Всі вигоди працівники отримують в залежності від довготривалої співпраці з нами! Тому з любов’ю запрошуємо Вас приєднатись до нашої «сирної сім’ї» і разом розвивати культуру споживання крафтових, ремісничих сирів в Україні.

Ми пропонуємо

 • Гнучкий графік роботи — тиждень через тиждень
 • З неділі — по суботу. З 08:30—19:30;
 • Офіційне працевлаштування, оплату лікарняних, відпустки згідно законодавства України;
 • Достойну та стабільну оплату праці: 570 грн в день
 • Можливість кар’єрного росту
 • Початкове навчання та стажування за рахунок компанії
 • Оплату корпоративного мобільного зв’язку, оплату проїзду
 • Знижки для співробітників, корпоративні свята
 • Дружній колектив!

Надсилайте Ваше резюме або телефонуйте: ‭+380 (67) 810 41 19‬ Мар’яна;

За умови позитивного розгляду Вашого резюме, ми запросимо Вас на зустріч.

Бажаємо успіху!

Тел: +380678104119